Online prípravný kurz na Lekársku fakultu UK Bratislava – chémia

Pripravuješ sa na prijímacie skúšky na Lekársku fakultu UK Bratislava, ale chémia Ti robí problém?  Máš dve možnosti. Buď sa jednoducho všetky alebo väčšinu testových otázok surovo nabiflíš alebo … Ich jednoducho pochopíš. Hádaj, ktorá možnosť Ťa pripraví lepšie ?

Koľko času Ti zaberie prázdne memorovanie odpovedí a koľko pochopenie ich podstaty? A čo Ťa viac poteší? Odpoveď poznáš určite aj Ty.

Nie, nebudem Ťa presviedčať za každú cenu, aby si sa ku mne prihlásil na internetový kurz. Ja Ti len ponúkam možnosť ako sa naučiťpripraviť rýchlejšie a efektívnejšie na prijímacie skúšky a popritom sa naučiť aj niečo z chémie, aby si kvôli nej nemusel opustiť medicínu po 1. či 2. ročníku.

Stále som Ťa nepresvedčil ? 🙂 Tak poďme ďalej. Čo Ti ponúkam naviac oproti konkurencii ?

  1. Kompletné vysvetlenie VŠTEKÝCH 1500 testových otázok z podkladov na prijímacie skúšky z chémie

podklady

  1. Chémiu Ti nielen vysvetlím, ale aj Ťa ju naučím. Ak budeš chcieť, samozrejme 🙂

 

  1. Videozáznam z každého webinára (online seminára) !  Áno, webinár bude nahrávaný a Ty ho dostaneš po každom stretnutí, aby si sa k nemu mohol hocikedy vrátiť.

Ak Ťa nepresvedčilo, ani toto, pozri si nasledujúce videá, kde uvidíš o čom to celé je.

Video – Otázka č. 467

Video – Otázka č. 924

Ako si mohol vidieť z videí, kurz prebieha online, t.j. cez internet, čo nie je nevýhoda, skôr obrovská výhoda. A to hneď niekoľko výhod.

 

  1. Nestrácaš čas cestovaním ! Hodina sem, hodina tam, pripojíš sa odkiaľ chceš (ak tam je internet samozrejme), jednoducho, elegantne.

 

  1. Pohodlie domova. Môžeš sedieť v kresle, či ležať v posteli a dokonca nič nepísať, iba počúvať a sledovať. A prečo ? Pretože všetko sa nahráva a Ty toto video dostaneš !

 

  1. Súkromie. Nikto Ťa nebude rušiť. Každý sa pripája od seba. Bitka o stôl, či stoličku nehrozí 🙂

 

  1. Nemôžeš alebo sa nechceš pripojiť každú sobotu ? Žiaden problém. Pošlem Ti z daného webináru videozáznam.

 

Dúfam, že som Ťa už konečne presvedčil, ak áno tak neváhaj a prihlás sa na on – line kurz už teraz a ja Ti garantujem, že neoľutuješ.

Každému klientovi pošlem podrobný postup pripojenia na webinár. Neboj sa, je to veľmi jednoduché. Tri kliknutia a už si tam.

A navyše, ak mi povieš po 1. webinári, že Ti to nič nedalo, máš toto 1. stretnutie úplne ZADARMO.

Miesto: Hocikde, kde je internet.

Čas: Každá sobota od 10:00 – 13:00. Začíname, už 7. novembra !

Dĺžka kurzu: Až pokiaľ neprejdeme všetkých 1500 otázok 🙂 . Najneskôr však do 28.mája 2016 (sobota). Tempo samozrejme prispôsobím svojím klientom.

Cena: 7 EUR za 60 min

 

MÁM ZÁUJEM O KURZ

 

Individuálne konzultácie

Máš rád absolútne súkromie a chceš, aby som sa venoval iba Tebe ? Dohodni si so mnou individuálne konzultácie. A opäť, ak zistíš po prvom stretnutí, že to nie je to, čo si očakával, máš toto stretnutie úplne zadarmo!

Cena: Osobné konzultácie u mňa v kancelárii  12 EUR za 60 min; On-line konzultácie 10 EUR za 60 min (video z webináru v cene !!!).

 

MÁM ZÁUJEM O KURZ