Maturita, prijímačky, skúšky, písomky

BOJÍTE SA ŽE NEZMATURUJETE? Alebo nespravíte skúšky, prípadne neuspejete na písomke? Máte strach, že sa NEDOSTANETE na vysnívanú školu, budete opakovať ročník, alebo Vás zo školy VYHODIA?

TRÁPI Vás matematika alebo chémia? Nejdú Vám algebraické výrazy, alebo derivácie? NEVIETE si zapamätať vzorce, počítanie príkladov Vám robí PROBLÉMY?

ALEBO

ste z chemického názvoslovia, úpravy chemických rovníc, alebo materiálových bilancií NERVÓZNIBOJÍTE SA ako dopadnete na najbližšej písomke, alebo skúške?

Možno máte STRACH alebo sa HANBÍTE osloviť svojho učiteľa resp. spolužiaka s tým, že Vám daný predmet nejde.  Možno sa Vám proste len nechce učiť a uprednostňujete zábavu pred štúdiom.

Prezradím Vám malé tajomstvo. Nie ste v tom SAMI. Rovnako sa cítia práve teraz aj Vaši spolužiaci a kamaráti. PODOBNÉ, ak nie TO ISTÉ  som pociťoval pred pár rokmi aj ja s mojimi priateľmi. Dokonca aj Vaši učitelia keď študovali mali obdobné pocity. A ani ich nebavilo dlhé hodiny pozerať do učebnice a čítať poučky, vzorce a teórie, ktoré dokopy nedávali zmysel. Alebo hľadať návody na internete ako tomu pochopiť lepšie.

Preto veľakrát ZVÍŤAZILA ZÚFALOSŤ a FRUSTROVANOSŤ a na monitore sa aj tak NAKONIEC neobjavilo nič iné ako Facebook, Pokec, či nejaká hra a drahocenný čas sa minul surfovaním na internete či nejakými prázdnymi zábavkami. A spokojnosť s výsledkami na písomkách zostala stále rovnaká – PRIEMERNÁ, alebo v horších prípadoch PODPRIEMERNÁ.

 

Mám PRE VÁS RIEŠENIE.

NIE, nepôjdem za Vás na skúšku, či písomku 🙂 . Ani nijakým spôsobom nebudem ovplyvňovať Vašich vyučujúcich.

Riešenie je ešte jednoduchšie!

JE TO:

  • Pravidelná a systematická práca
  • Vytrvalosť a húževnatosť
  • Mať pred očami cieľ a víziu
  • A ako povedal jeden múdry človek:

 „TRÉNING ROBÍ MAJSTRA“ a „UČ SA OD TÝCH NAJLEPŠÍCH.

Preto ak ho ešte nemáte, nájdite si svojho učiteľa, trénera alebo doučovateľa.

Poskytujem spôsob výučby, ktorý je vo svete a aj u nás čím ďalej tým viac rozšírenejší a podľa mojich skúseností omnoho efektívnejší ako samoštúdium – OSOBNÉ DOUČOVANIE /KONZULTÁCIE/.

Ak ste sa v texte našli a chcete ÚSPEŠNE zmaturovať alebo ZVLÁDNUŤ skúšky či DOKONČIŤ ročník, prípadne sa DOSTAŤ na vysnívanú školu a mať prácu, ktorá Vás napĺňa a ste ROZHODNUTÍ konečne s tým niečo spraviť, bez strachu mi ZAVOLAJTE alebo NAPÍŠTE o svojom probléme a BEZPLATNE si dohodneme ďalší postup.